PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Apartmán/penzion Beldová Harrachov

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
(SILVESTR 2022/2023 JE VOLNÝ (min. 6 osob a 5-6 nocí). Chalupa/penzion s apartmánem se nachází v Harrachově na Novém Světě (významé orientační objekty v blízkém okolí-Sklárna s pivovarem, Základní škola), autobusová zastávka 150m (spojení i vlakem - vlakové nádraží cca 2,5km), parkování u domu.
Vybavení a služby
V apartmánu (v patře) jsou 2 pokoje se 4+3 lůzky, kuchyň, koupelna, předsíň, WC, balkon, WIFI. Je bez stravování, s možností vlastního vaření (obchod-NORMA cca 300m , restaurace blíže...). Je vhodné pro 2 spřízněné rodiny či partu. V hlavni letní i zimní sezoně min.4 platící osoby. MINIMALNE 4 PLATICI OSOBY a MINIMALNE 5 NOCI***** LETNÍ a ZIMNÍ CENA - viz ceník. ZIMNÍ CENY JSOU na 2023 UPRAVENY o ZDRAZENÍ EL.ENERGIE (topeni je zde el.přímotopy) I MENŠI SKUPINA JE v APARTMANU VŽDY SAMA, nedoobsazuje se cizími v 2.pokoji !

Pobyt se psem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Harrachov nabízí sjezdové a běžecké lyžování, turistické a cyklistické výlety v okolí v západních Krkonoších, nedalekých Jizerkách či polských Jakuszicich. Nachází se zde řada dalšího sportovního vyžití, zábavy (tenis, golf, bobová dráha, koupaliště, koupání v Mumlavě...) a relaxu v přírodě. V dosahu od 150m od chalupy jsou restaurace, obchody, autobusová zastávka, les... (PIVOVAR 200m).V Harrachově je několik muzeí - lyžařské, sklářské, hornické, lesnické, je možná exkurze ve sklárně, zde i pivní lázně. ...Zajímavé odkazy na : http://www.jiskra-harrachov.cz/index.php/odkazy