Poloha a dosažitelnost

Chalupa s apartmánem se nachází v Harrachově na Novém Světě (významé objekty v blízkém okolí-Sklárna s pivovarem, Základní škola), autobusová zastávka 150m,vlakové nádraží cca 2,5km, parkování u domu. SILVESTR 2017 JIZ OBSAZEN

  Vybavení a služby

V apartmánu /v patře/ jsou 2 pokoje se 4+3 lůzky, kuchyň, koupelna, předsíň, WC, balkon,WIFI . Je bez stravování, s možností vlastního vaření, případně po dohodě s ranní donáškou čerstvého pečiva.******** LETNÍ a ZIMNÍ SLEVA - viz ceník. I MENŠI SKUPINA JE v APARTMANU VŽDY SAMA, nedoobsazuje se cizími v 2.pokoji !

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Harrachov nabízí sjezdové a běžecké lyžování, turistické a cyklistické výlety v okolí v západních Krkonoších, nedalekých Jizerkách či polských Jakuszicich. Nachází se zde řada dalšího sportovního vyžití, zábavy (tenis, golf, bobová dráha, koupaliště,koupání v Mumlavě...) a relaxu v přírodě. V dosahu od 150m od chalupy jsou restaurace, obchody, autobusová zastávka, les... (PIVOVAR 200m).V Harrachově je několik muzeí - lyžařské, sklářské, hornické, lesnické, je možná exkurze ve sklárně, zde i pivní lázně.

Zpět


TOPlist
  Apartmán Beldová Harrachov
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Apartmán Beldová Harrachov
Ceník ubytování a stravování